Preken

Filter media by:
Sun, Sep 16, 2018
Duration: 32 mins 54 secs
Gods doel is niet om ons gelukkig te maken. Zijn doel is om ons tot de zijne te maken.
Sun, Sep 09, 2018
Passage: Psalm 138:1-8
Duration: 32 mins 19 secs
Zijn we vol van God om wie hij ís?
Sun, Sep 02, 2018
Passage: Luke 10:38-42
Duration: 29 mins 23 secs
Sun, Aug 26, 2018
Duration: 38 mins 12 secs
Compassion zondag
Sun, Aug 19, 2018
Duration: 41 mins 34 secs
Wij zijn gemaakt om lief te hebben
Sun, Aug 12, 2018
Passage: Mark 2:13-17
Duration: 38 mins 59 secs
Een Christen genoemd worden betekent niet automatisch dat je Jezus volgt
Sun, Aug 05, 2018
Duration: 34 mins 2 secs
Sun, Jul 29, 2018
Duration: 28 mins 59 secs
Het evangelie uitleggen
Sun, Jul 22, 2018
Duration: 36 mins 57 secs
Heb je alle plekken in jouw hart opgeruimd?
Sun, Jul 15, 2018
Duration: 33 mins 55 secs
Wij hoeven het niet te doen, Hij heeft het al gedaan
Powered by: Preachitsuite