Preken

Filter media by:
Sun, Apr 14, 2019
Duration: 46 mins 53 secs
Niet zijn als de massa
Sun, Apr 07, 2019
Duration: 21 mins 27 secs
Sun, Mar 31, 2019
Duration: 37 mins 16 secs
Als je diep in de put zit mag je kracht putten uit het feit dat God uit alle kwade uiteindelijk iets zeer goeds gaat creëren.
Sun, Mar 24, 2019
Duration: 39 mins 30 secs
Één zijn met de hemel/boven/Vader opdat zij één zijn, zoals wij! Ik in hem en U in mij. Griekse oorsprong: met God zelf, zoals wij één zijn met die drie-eenheid
Wed, Mar 20, 2019
Duration: 1 hr 25 mins 29 secs
Na het ontstaan van de bijbel en de grote lijn van de bijbel (avond 1 en 2), duiken we de derde avond in het Oude Testament. Dat doen we in twee delen en het eerste gedeelte gaat over de Torah en Geschiedenis. Of het allemaal in één avond past? Luister de avond na en bekijk de presentatie er bij.
Sun, Mar 17, 2019
Series: Het gebed
Duration: 46 mins 45 secs
Sun, Mar 10, 2019
Series: Het gebed
Duration: 25 mins 33 secs
Wed, Mar 06, 2019
Duration: 1 hr 16 mins 53 secs
Zesde avond door Gerard Lock over Nehemia
Sun, Mar 03, 2019
Passage: Jesaja 58:6-7
Duration: 38 mins 15 secs
Niks moet, maar heb je de moed
Sun, Feb 24, 2019
Passage: Efeziërs 6
Duration: 21 mins 38 secs
Powered by: Preachitsuite