Preken

Filter media by:
Wed, Nov 07, 2018
Duration: 1 hr 28 mins 23 secs
Studieavond Nehemia: Deel 3
Sun, Nov 04, 2018
Duration: 33 mins 56 secs
Basis voor luisteren: - God is te vertrouwen. - Luister niet als een wonder, maar als in een relatie. - Luister met een open houding, niet alleen om een antwoord op jouw vraag te krijgen.
Sun, Oct 28, 2018
Duration: 43 mins 23 secs
God geeft ruimte aan je pijn
Wed, Oct 24, 2018
Duration: 1 hr 28 mins 32 secs
Studieavond Nehemia: Deel 2
Sun, Oct 14, 2018
Duration: 30 mins 15 secs
Hoe kun je vol van God zijn in tijden van lijden, sterven en verdriet?
Wed, Oct 10, 2018
Duration: 44 mins 15 secs
Studieavond Nehemia: Deel 1
Sun, Oct 07, 2018
Duration: 30 mins 39 secs
Sun, Sep 30, 2018
Passage: Psalm 91:0
Duration: 28 mins 11 secs
Bemoediging voor Gelovigen.
Sun, Sep 23, 2018
Duration: 34 mins 24 secs
Voorbeeld volgen - Bewuste keuze - Opruimen - Opbouwen
Sun, Sep 16, 2018
Duration: 32 mins 54 secs
Gods doel is niet om ons gelukkig te maken. Zijn doel is om ons tot de zijne te maken.
Powered by: Preachitsuite