Preken

Filter media by:
Sun, Sep 24, 2017
Duration: 32 mins 29 secs
Weet wat God van je verlangt
Sun, Sep 17, 2017
Duration: 42 mins 36 secs
Een Geest vervuld leven
Sun, Sep 10, 2017
Passage: 2 Peter 1:1-7
Duration: 35 mins 33 secs
Een toegewijd leven
Sun, Sep 03, 2017
Passage: Ruth 1:1-4:22
Duration: 35 mins 29 secs
God leren kennen is steeds weer een ontmoeting met Jezus hebben
Sun, Aug 27, 2017
Duration: 38 mins 44 secs
Wat zou je zeggen als je God moet voorstellen?
Sun, Aug 20, 2017
Passage: Psalm 91:0
Duration: 46 mins 14 secs
1. Orde in je leven = de les van de eenvoud 2. Kalm blijven = de les van de stilte 3. De Heer vertrouwen = de les van de overgave
Sun, Aug 13, 2017
Duration: 33 mins 53 secs
Heeft God alle mensen even veel lief?
Sun, Aug 06, 2017
Duration: 24 mins 3 secs
"Maar Ik heb tegen u dat u uw eerste liefde verzaakt heeft" (openbaring 2:4)
Sun, Jul 23, 2017
Duration: 26 mins 9 secs
Laten wij Gods zegen zien aan iedereen?
Sun, Jul 16, 2017
Passage: Titus 2:11-15
Duration: 45 mins 24 secs
Het doel van Gods genade
Powered by: Preachitsuite