Preken

Filter media by:
Sun, Jul 09, 2017
Duration: 35 mins 58 secs
Door Zijn naam te kennen leren wij Hem persoonlijk kennen
Sun, Jul 02, 2017
Duration: 28 mins 33 secs
Wat kunnen wij leren uit de brief aan de gemeente van Efeze?
Sun, Jun 18, 2017
Duration: 37 mins 54 secs
Zelfbeproeving bij het avondmaal
Sun, Jun 11, 2017
Duration: 33 mins
Doel van vrucht dragen is de grootheid van de Vader laten zien
Sun, Jun 04, 2017
Duration: 19 mins 30 secs
Pinksteren, de vervolmaking van Pasen.
Sun, May 28, 2017
Passage: Psalm 23:4
Duration: 31 mins 36 secs
Hoe kunnen wij doorgaan als er moeilijkheden zijn: - Gods belofte - Onze geloofsbelijdenis - Onze opdracht
Sun, May 21, 2017
Duration: 35 mins 15 secs
In deze doopdienst spreekt Dick Blei over stromen van levend water in ons en door ons heen.
Sun, May 14, 2017
Duration: 36 mins 23 secs
Hans Wulffraat laat deze morgen onze rijkdom en onze hoop zien aan de hand van het thema "Open de ogen van je hart".
Sun, May 07, 2017
Duration: 21 mins 55 secs
Tijdens haar Discipelschap Trainings School heeft Mirjam van Wijk veel gebruik gemaakt van dramastukjes om het evangelie over te brengen. Op deze morgen deelt zij een door haarzelf geschreven dramastukje dat gebaseerd is op Daniƫl 10:18-21.
Sun, Apr 30, 2017
Series: GAAN
Duration: 35 mins 20 secs
In het kader van het thema GAAN bespreekt Gerard Lock deze morgen de verschillen tussen godsdienst met de mens centraal en Gods dienst aan ons met God centraal
Powered by: Preachitsuite