Preken

Filter media by:
Sun, Feb 25, 2018
Duration: 41 mins 37 secs
Leven met God en groeien in Hem
Sun, Feb 18, 2018
Duration: 27 mins 45 secs
De burgeroorlog in onszelf
Sun, Feb 11, 2018
Duration: 27 mins 12 secs
Sun, Feb 04, 2018
Duration: 34 mins 8 secs
Het Koninkrijk der hemelen is gelijk aan een schat
Sun, Jan 28, 2018
Series: Wie is God?
Duration: 41 mins 3 secs
In het kader van het thema "Vol van God!?" behandelen de oudsten in een 3-luik de vraag "Wie is God (Vader, Zoon, Heilige Geest)"
Sun, Jan 21, 2018
Series: Wie is God?
Duration: 26 mins 45 secs
In het kader van het thema "Vol van God!?" behandelen de oudsten in een 3-luik de vraag "Wie is God (Vader, Zoon, Heilige Geest)"
Sun, Jan 14, 2018
Series: Wie is God?
Duration: 23 mins 50 secs
In het kader van het thema "Vol van God!?" behandelen de oudsten in een 3-luik de vraag "Wie is God (Vader, Zoon, Heilige Geest)"
Sun, Jan 07, 2018
Passage: Psalm 23:0
Duration: 41 mins 27 secs
Leg 2018 maar in God's hand, Hij belooft geen gelukkig, maar wel een rijk gezegend jaar.
Mon, Dec 25, 2017
Duration: 21 mins 47 secs
Op deze kerstochtend spreekt Roy van Ginneken over de grootsheid van God.
Sun, Dec 17, 2017
Duration: 26 mins 45 secs
Aan de hand van zijn ervaringen in Ruanda spreekt Jan van Dijk over zijn liefde voor Afrika.
Powered by: Preachitsuite